PC system
Predaj a servis fiškálnych, registračných pokladní

0903 228 010

pcsystem@pc-system.sk

Registračné pokladne

Sortiment registračných  pokladníc:
Registračné pokladne EURO
Registračné pokladne DATECS
Registračné pokladne QUORION

Registračné pokladne Euro 50
Pokladne Euro - 50 TE Cash sú ideálným riešením pre podnikateľov, ktorý sú povinní evidovať tržby za úhrady faktúr v hotovosti. Výhodné riešenie je aj pre malé obchodné prevádzky a prevádzky služieb, ktoré ponúkajú do 10 položiek tovarov alebo služieb.

Pokladňa Euro - 50 T/TE Mini je určená hlavne pre menšie prevádzky v náročnejšom prostredí. Najväčšie využitie nájde hlavne pri mobilnom predaji, na trhoviskách, stánkovom predaji, parkoviskách, požičovniach, malých občerstveniach a bufetoch, ale aj v kaderníctvach, holičstvách, skrášľovacích štúdiách, fitnes centrách a podobne. Nadčasovým a elegantným vzhľadom pokladnice zanecháte vo vašich zákazníkoch dojem moderného obchodníka.


Registračná pokladňa Euro 150
Novým členom rodiny obľúbených slovenských pokladníc Euro je fiskálna pokladnica Euro-150 Flexy. Dizajn fiskálnej pokladnice Euro-150 Flexy zvýrazní moderný vzhľad vašej prevádzky aj v očiach vašich zákazníkov. Jej obsluha a údržba je extrémne jednoduchá, preto bude zaškolenie vašich zamestnancov rýchle a účtovanie zvládnu ľahko. Pohodlie pri účtovaní vám zaručí odolnosť klávesnice a jej plná programovateľnosť. Výmena pásky je veľmi rýchla vďaka drop-in systému.

Registračné pokladne Euro 50 MEDI
Fiskálna pokladnica Euro-50 MEDI je určená pre potreby lekárov stomatológv a veterinárov. Má odolnú klávesnicu a kapacitu 100 účtovných položiek. Zároveň slúži aj ako fiškálna tlačiareň. 

Registračné pokladne Euro 50 SMART
Fiskálna pokladnica Euro-50 SMART je určená pre oblasť služieb a všetky subjekty, ktorým vzniká povinnosť používať ERP od apríla 2015. Spoľahlivosť a 100 PLU z nej robí favorita na trhu.

Registračná pokladňa Euro 2100
Je určená hlavne pre samoobslužné predajne, stredne veľké supermarkety, drogérie, bary, kaviarne, cukrárne a pod.

Registračné pokladne Euro 2500
Pokladňa Euro-2500TX je ideálnym riešením pre reštaurácie, bary, kaviarne, cukrárne, predajne mäsa, zeleniny a pod.

Registračné pokladne DATECS

DATECS DP 50 je určená hlavne pre menšie prevádzky ako napr. mobilný predaj, novinové stánky, parkoviská, požičovne, kadernictvá, holičstvá, malé kaviarne a obchodíky, fitness centrá a pod.
DATECS MP 55 je určená hlavne pre menšie prevádzky ako napr. mobilný predaj, novinové stánky, parkoviská, požičovne, kadernictvá, holičstvá, malé kaviarne a obchodíky.

Registračné pokladne QUORION

QUORION CR 21 -f iškálna registračná pokladňa s akumulátorom Quorion CR-21 nemeckej výroby, ponúka široké spektrum programovaťeľných funkcií..
QUORION QMP 5000 Rad pokladní qmp CR (Quorion Multi-Purpose Cash Register) je určená pre náročných zákazníkov. Pokladňu možno pomocou stoviek konfigurovateľných parametrov naprogramovať ako pre použitie v malom obchode, tak ako súčasť pokladničné siete obchodu, a samozrejme rovnako dobre ako reštauračné či hotelovú pokladňu. Výkonný pomocník do obchodu, reštaurácie, bistra.Nie su dostupné žiadne produkty.